בחירה ב-FINE LIVING מעניקה לכם את הערך הגבוה ומאפשרת לכם ליהנות משקט נפשי ואחריות מלאה לאורך כל הדרך.
איתנות פיננסית
ואחריות מלאה

מוניטין היציבות הפיננסית שלנו מקנה ל-FINE LIVING יכולת לבצע כל פרויקט בכל היקף. בכל פרויקט אנו מעניקים לבעלי הדירות ערבויות מלאות ואחריות עפ"י חוק, לצד הליווי הבנקאי. בין אם מדובר בדירות קיימות או בדירות חדשות, אנו מקפידים על עמידה בכל התחייבויותינו. חבילת הביטחונות המקיפה של FINE LIVING מבטיחה לכם ראש נקי מדאגות ושקט נפשי לאורך התהליך וגם שנים רבות לאחריו.

ליווי צמוד
ויחס אישי

חוויית השירות של FINE LIVING היא הערך המרכזי בתרבות הארגונית של החברה. אנו מאמינים שאין תחליף ליחס האישי, לתשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר ולאווירה הטובה, במטרה לתת את המענה הטוב ביותר למגוון הצרכים של כל לקוח. מערך השירות שלנו מבטיח לכם ליווי צמוד ואחריות מלאה בכל אחד משלבי התהליך, החל משלב הייזום ועד היום בו תוכלו להתרווח בנחת בדירה החדשה או המחודשת שלכם.

ניסיון עשיר
בפרויקטי נדל״ן

ל-FINE LIVING ניסיון רב בתכנון ובהוצאה לפועל של פרויקטים בתחום הנדל״ן, בשותפות ובשקיפות מלאה עם נציגות בעלי הדירות ולשביעות רצון כל הצדדים. נלווה גם אתכם לאורך כל הדרך כבר משלב הייזום והתכנון, כדי להבטיח שתוכלו למקסם את זכויותיכם בנכס. יש לנו ניסיון עשיר בתכנון, רישוי, ייזום ושינוי תב"ע, קשרי עבודה עם מקבלי ההחלטות ברשויות, ורצון להוציא מכל פרויקט את המרב והמיטב.

מקסום ערך
הנכס שלכם

פרויקט התחדשות עירונית מאפשר לכם ליהנות מדירה חדשה או מחודשת, גדולה ומרווחת יותר מהקיימת, הכוללת ממ"ד ומעלית, בבניין חדש או מחודש, מעוצב, מחוזק ובטיחותי יותר, עם מפרט עשיר ופיתוח סביבתי מרשים. לאורך כל הדרך, תמיד נקפיד לשמור על האינטרסים שלכם במו"מ עם הרשויות ועל התאמת הפתרונות היצירתיים הטובים ביותר עבורכם. FINE LIVING תעשה הכול כדי שתוכלו להיות בטוחים שעשיתם את העסקה הטובה ביותר, השבחתם את הנכס, העליתם את ערכו וקיבלתם את התמורה המקסימלית.